Ana Menü
Ana Sayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Referanslar
İnsan Kaynakları
İletişim
Hizmetlerimiz
Enerji Nakil Hatları
Firmanız için gerekli olan elektrik hattının elektrik idaresinden iznin alınmasından sonra belli bir yerden alınarak kapınızın önüne kadar getirilmesi için gerekli tüm işlemler gerçekleştirilmektedir.
Alçak Gerilim Enerji Temini
Firmanızın gerekli enerji temini için elektrik idaresindeki prosedürlerin gerçekleştirilerek gerekli enerjinin temini işlemleri.
AG Elektrik Dağıtım Sistemleri ve Tesisatları
Fabrika, merkez ofis, alışveriş merkezlerindeki alçak gerilim ile ilgili tesisatların çekilmesi ve gerekli yerlerde sonlandırmalarının yapılması.
Orta Gerilim Şalt Merkezleri
Fabrika, Alışveriş Merkezi gibi yük sarfiyatının fazla olduğu yerlerdeki trafo sistemlerinin projelendirilmesi, kurulumu ve işleme alınması.
Haberleşme Sistemleri ve Tesisatları
İşletmenizde gerekli olan haberleşme sistemlerinin (örn: internet, fiberoptik kablolama, ses iletişim) yapılandırılması ve sonlandırılması.
Özel Audio/Video Sistemleri ve Tesisatları
Fabrika, Alışveriş Merkezi, Merkez ofis gibi yerlerde iletişimi sağlamak için gerekli olan Ses ve Video sistemlerinin projelendirilmesi, kurulumu ve işleme alınması.
Yangın Alarm ve Güvenlik Sistemleri ile Tesisatları
Fabrika, Alışveriş Merkezi gibi güvenliğin üst düzeyde sağlanması gereken yerlerde gerekli altyapının projendirilmesi ve sonlandırılmasının yapılması.
Bina Otomasyon Sistemleri ve Tesisatları
Akıllı Bina, villa ve ofis sistemlerinin projelendirilmesi, kurulumu ve işleme alınması.

 

 

    Designed by ETT Webmaster
 
Anasayfa | Hakkımızda | Hizmetlerimiz | Referanslar | İletişim  
info@ettelektrik.com
T : +90 212 220 80 05
F : +90 212 220 80 18